Podmínky

„Každá spolupráce má své podmínky“


Před prvním setkáním si, prosím, přečtěte následující PODMÍNKY SPOLUPRÁCE.


Pracovní doba

ÚterýStředaPátekSobota a Neděle
9:00 – 18:009:00 – 18:009:00 – 18:00Za příplatek 50 %

Ceník

Před (prvním) setkáním je nezbytné zaplatit ZÁLOHU v hodnotě 700 Kč. Bez zaslání požadované zálohy na účet: 43-7437710277/0100 nejpozději 3 dny před domluvenou schůzkou, bude rezervovaný termín konzultace/ošetření zrušen. Variabilním symbolem pro platbu je Vaše telefonní číslo (do zprávy pro příjemce, prosím, uveďte své jméno a příjmení). Tato záloha plní fuknci určité záruky, že na setkání dorazíte a rezervovaný čas nebude promarněn. Záloha bude následně použita k uhrazení konzultace/ošetření (pokud budete mít zájem o další setkání, tak je však nutné zaplatit zálohu znovu), nebo bude vrácena zpět na účet po úplném skončení péče, případně z ní budou zaplaceny storno poplatky (viz níže). Moc děkuji za pochopení.

Psychologická konzultace – 50 min700 Kč
Psychologická konzultace – 90 min1 000 Kč
***
Biodynamické ošetření – 60 min500 Kč
Biodynamické ošetření – 90 min800 Kč
***
! Kombinace psychologické konzultace
a biodynamického ošetření !
platí ceny pro
psychologické
konzultace
***
Krizová intervence – 50 min700 Kč
***
Zvládání vzteku – 50 min700 Kč
***
Nácvik relaxací – 45 min400 Kč
***
Přednášky, semináře, kurzy, workshopy a dalšíDle domluvy

Více se o jednotlivých psychologických službách (psychologickém poradenství a specifických formách biodynamických ošetření) dozvíte po „rozkliknutí“ nabídky v záhlaví stránky.

Storno podmínky

Dohodnutý termín je považován za závaznou objednávku. Rezervovaný čas je tu především pro Vás, ale s ohledem na další klienty s ním nelze příliš manipulovat. Z preventivního důvodu jsou tudíž stanoveny tyto storno poplatky:

Nedostavení se na setkání (bez omluvy)100 % ceny konzultace/ošetření
Zrušení či přeobjednání méně než 48 hod. předem100 % ceny konzultace/ošetření
Zrušení či přeobjednání 2-4 dny předem25 % ceny konzultace/ošetření

! Storno poplatek nebude účtován pouze v případě nenadálého onemocnění a včasném omluvení z domluveného setkání !

Rovněž upozorňuji klienty, že při pozdním příchodu bude setkání úměrně zkráceno, hrazená částka však bude stejná jako původní cena.

Informovaný souhlas

Na prvním setkání budete podrobně seznámeni s průběhem konzultace/ošetření, budete informováni o způsobu mé práce a budete vyzváni, abyste podepsali informovaný souhlas a podmínky spolupráce. Více o prvním setkání se dozvíte zde.

Objednáním na biodynamické ošetření se klient zavazuje informovat terapeutku o svém aktuálním zdravotním stavu pro určení případných kontraindikací.